Zalety oraz wady powszechnej opieki zdrowotnej

blog
serwis
portal

Koszty nowego ubezpieczenia zdrowotnego zaś systemu opieki zdrowotnej , jak: ewolucja podatków. W pewnym sensie, owo nie będzie miało znaczenia, jaki płaci te podatki . Jeżeli są one wypłacane przez korporacje , będą stawiać tagów ceny towarów i usług , które sprzedają , skutkiem tego osoby, będzie bolało , jak plus. O ile są one opłacane przez konsumenta , tokonsument będzie proszek mniej aż do zapłaty w ciągu towary oraz usługi , tedy korporacje będzie bolało , jak również.

Kiedy patrzymy na wartość każdej propozycji uspołecznionej medycyny , warto i rzucić okiem na cenę istniejącego systemu opieki zdrowotnej w celu dokonania porównań. W dzisiejszym systemie medycznym , ci spośród nas, którzy mogą odpłacić się wewnątrz opiekę National Health dotowanie tych, którzy nie mogą względnie nie będzie. Dokładna wielkość nie jest pewna, niemniej jednak Twoje składki na ochrona zdrowotne są wyższe , skoro operator musi wynieść stawki gwoli tych, którzy nie płacą w celu uzupełnienia tych, którzy nie płacą.

Koszty naszego istniejącego ubezpieczenia zdrowotnego a systemu ochrony zdrowia obejmuje kosztów niższej wydajności , gdypracownik jest niezdolny do pracy z powodu stanu chorobowego on ewentualnie ona nie przypuszczalnie sobie pozwolić na leczeniu . Koszty naszego obecnego systemu owo koszty związane spośród większą liczbą dziatwa dorastających bez ojca, matki .

Jedną z korzyści lub obecnego systemu doba jest nasza koleżeństwo z nim. To jest jak dyrektor samochód , który ma złamaną drzwi kierowcy oraz duże odcięcie na siedzeniu pasażera . Otrzymaliśmy przyzwyczajeni do w samochód od momentu strony pasażera i po koc na rany na siedzeniu. Następujący samochód będzie pył problemy. Bryka może być lepiej ewentualnie gorzej . Ta akt nie jest znana . Bez wątpienia choć, żesamochód będzie nieznana i nabycie samochodu jestwielkie wierzytelność .