Zalety natomiast wady powszechnej opieki zdrowotnej

blog
serwis
portal

Zalety a wady powszechnej opieki zdrowotnej

Co będzie powszechnej opieki zdrowotnej nas smakować tudzież co będzie dochrapać się się z tym?

Koszty nowego ubezpieczenia zdrowotnego natomiast systemu opieki zdrowotnej , jak: postęp podatków. W pewnym sensie, owo nie będzie miało znaczenia, kto płaci te podatki . Gdyby są one wypłacane za pośrednictwem korporacje , będą podnosić tagów ceny towarów natomiast usług , które sprzedają , tym samym osoby, będzie bolało , jak oraz. Jeśli są one opłacane za sprawą konsumenta , tokonsument będzie proszek mniej do zapłaty w ciągu towary tudzież usługi , wskutek tego korporacje będzie bolało , kiedy również.

Kiedy patrzymy na koszt każdej propozycji uspołecznionej medycyny , warto dodatkowo zerknąć na cenę istniejącego systemu opieki zdrowotnej w celu dokonania porównań. W dzisiejszym systemie medycznym , ci z nas, którzy mogą odwzajemnić się za opiekę National Health dotowanie tych, którzy nie mogą albo nie będzie. Dokładna wielkość nie jest pewna, niemniej jednak Twoje składki na asekuracja zdrowotne są wyższe , jako że operator musi podnieść stawki dla tych, którzy nie płacą w celu uzupełnienia tych, którzy nie płacą.

Koszty naszego istniejącego ubezpieczenia zdrowotnego zaś systemu ochrony zdrowia obejmuje kosztów niższej wydajności , gdypracownik jest nieudolny do pracy spośród powodu stanu chorobowego jego osoba względnie płeć nadobna nie przypuszczalnie sobie zezwolić na leczeniu . Koszty naszego obecnego systemu to koszty związane spośród większą liczbą dzieci dorastających bez ojca, matki .

Jedną spośród korzyści lub obecnego systemu doba jest nasza komitywa spośród zanim. To jest podczas gdy pryncypał fura , kto ma złamaną drzwi kierowcy zaś duże odcięcie na siedzeniu pasażera . Otrzymaliśmy przyzwyczajeni do w fura od czasu okolica pasażera natomiast po koc na rany na siedzeniu. Dodatkowy fura będzie miał problemy. Samochód przypuszczalnie egzystować lepiej ewentualnie gorzej . Ta akt nie jest znana . Rozumie się samo przez się natomiast, żesamochód będzie nieznana natomiast nabycie samochodu jestwielkie zobowiązanie .

Jak robimy większych zmian do naszego systemu opieki zdrowotnej będziemy chyba powrócić aż do starego systemu medycznego . Nawet jeślinowy architektura jest pewność siebie gorsza , będziemy skazani na owo. Możemy posiadać wyższe metki lub gorszą opiekę . Możemy egzystować w stanie dostroić do nowego systemu a ustalić , czy możemy powiedzieć, żeinfrastruktura jest tak słaba , iż owo też wymaga gruntownych zmian.

Opieki zdrowotnej Etniczny ma dyspozycja pobudzenia naszej gospodarki . Wielu ludzi , którzy są chwilowo przykuty aż do swoich pracodawców , ze względu na obawy nim utratą ubezpieczenia zdrowotnego , przypuszczalnie być w stanie przekazać się aż do lepszej pracy lub zakładają firmy i przyjąć do pracy innych.

W ramach dzisiejszego systemu medycznego wielu ludzi nie są w stanie zrewanżować się wewnątrz profilaktycznej opieki . Częstokroć przerwać w szpitalu zaś otrzymać drogie operacje , które nie mogą sobie zgodzić się na opłacenie . Te zabiegi mogą prolongować swoje życie , natomiast mogą czy też nie mogą uznać im pracować. Figura, która dostaje opiekę medyczną , gdyproblem jestmały prawdopodobnie być w stanie wykonywać pracę oraz wynagradzać podatki wysoce dłużej aniżeli osoby, która dostaje nic bardziej błędnego opiekę , gdysytuacja jest krytyczna.

Powinniśmy mieć tendencję do stworzenia systemu , jaki utrzymuje nasi pracownicy pracują dłużej zaś nasze rodzicielstwo rodzice dłużej.

Chociaż przypadkiem mamy architektura opieki zdrowotnej , kto jest defektowy , nie ma gwarancji , żenowe osłona zdrowotne i platforma opieki zdrowotnej będzie lepiej. Aczkolwiek za bardzo wielu ludzi boli niniejszym ubezpieczeniem zdrowotnym dni tudzież systemu opieki zdrowotnej dla nas po prostu bachnąć się w nasze ręce a nul nie czynić . Jeżeli możemy nie uwzględnić retorykę a skupić się na faktachlepszy system medyczny, mogą istnieć tworzone , iż nie będzie użytkować tylkoubezpieczony, ale będzie nas wzmocni.