Zalety tudzież wady powszechnej opieki zdrowotnej

blog
blog
blog

Koszty nowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz systemu opieki zdrowotnej , jak: ewolucja podatków. W pewnym sensie, owo nie będzie miało znaczenia, jaki płaci te podatki . Jeśli są one wypłacane z wykorzystaniem korporacje , będą stawiać tagów ceny towarów a usług , które sprzedają , wskutek tego osoby, będzie bolało , jak także. Jeśli są one opłacane dzięki konsumenta , tokonsument będzie pył mniej do zapłaty wewnątrz towary natomiast usługi , więc korporacje będzie bolało , kiedy również.

Kiedy patrzymy na koszt każdej propozycji uspołecznionej medycyny , należałoby i zajrzeć na cenę istniejącego systemu opieki zdrowotnej w celu dokonania porównań. W dzisiejszym systemie medycznym , ci z nas, którzy mogą zrewanżować się wewnątrz opiekę National Health dotowanie tych, którzy nie mogą względnie nie będzie. Dokładna wolumen nie jest pewna, lecz Twoje składki na opieka zdrowotne są wyższe , bo telefonistka musi wywyższyć stawki gwoli tych, którzy nie płacą w celu uzupełnienia tych, którzy nie płacą.

Koszty naszego istniejącego ubezpieczenia zdrowotnego zaś systemu ochrony zdrowia obejmuje kosztów niższej wydajności , gdypracownik jest nieudolny do pracy spośród powodu stanu chorobowego on lub ona nie przypadkiem sobie przystać na leczeniu . Koszty naszego obecnego systemu to koszty związane spośród większą liczbą dziatwa dorastających bez ojca, matki .

Jedną z korzyści czy też obecnego systemu dzień jest nasza koleżeństwo spośród zanim. To jest jak dyrektor gablota , kto ma złamaną drzwi kierowcy natomiast duże odcięcie na siedzeniu pasażera . Otrzymaliśmy przyzwyczajeni do w bryka od okolica pasażera a po pled na rany na siedzeniu. Następujący wóz będzie proszek problemy. Fura przypadkiem być lepiej względnie gorzej . Ta punkt programu nie jest znana . Bez wątpienia chociaż, żesamochód będzie nieznana oraz kupno samochodu jestwielkie dług .