3 sposoby na zdobienie paznokci

Trzy sposoby na ozdobienie paznokci

Ombre nails

Jest to niezmiernie modne zdobienie paznokci , dające bardzo interesujące rezultaty. Polega na tym, aby otrzymać cieniowane paznokcie od jasnego do ciemnego lub odwrotnie. Przejście koloru powinno być delikatne, a granice niezauważalne. Przydatne do tego są kolory z jednej tonacji, w kilku odcieniach, a dla bardziej odważnych mogą być różne kolory. Wykonuje się to za pomocą gąbeczki. Na początku należy pokryć paznokcie lakierem w kolorze jasnym, a następnie namalować na gąbeczce paski wybranymi lakierami i odbić je na paznokciu. Na koniec nałożyć przeźroczysty lakier nabłyszczający i ciekawe paznokcie wrocław gotowe.

Przyklejanie naklejek/ozdób
Jest to extra sposób na nudę na paznokciach. Elementy do naklejania można kupić w dowolnym sklepie drogeryjnym. Do wyboru są cekiny, kawior, cyrkonie, brokat, folia oraz suszone kwiaty, liście, ozdoby w przeróżnym wyglądzie, występują też trójwymiarowe. Niektóre z tych ozdób są całkiem grube i trudno je przykleić zwykłym lakierem, należy wtedy zatopić je w żelu lub akrylu, czyli potrzebna jest wizyta w salonie kosmetycznym. Jeśli wybierzemy już odpowiednie ozdoby, wystarczy pokryć paznokcie na ulubiony kolor, poczekać aż lakier przeschnie i przykleić je w dowolny sposób. Dzięki temu łatwym sposobem osiągniemy bardzo zachwycająco wyglądające panokcie .
Zdobienie stemplami.
Następne udoskonalenie, abyśmy nie musiały same malować wzorków to stempelki i blaszki z gotowymi, wyrzeźbionymi obrazkami. Na jednej blaszce znajduje się na ogół od 6-10 wzorków. Do zestawu dodawana jest nieostra żyletka oraz stempel z gumową końcówką. Wykonanie zdobień wrocław przy skorzystaniu z tej metody jest bardzo łatwe i z pewnością zainteresuje Was. Malujemy paznokcie na wybrany kolor, kiedy wyschną nanosimy lakier na blaszkę z wybranym zdobieniem, nadmiar zdejmujemy żyletką, odbijamy stemplem i wykonujemy pieczątkę na paznokciu. Musimy do tego używać gęsty lakier, aby wzór był dobrze widoczny. Można uzyskać na każdym inny wzorek lub ten sam na wszystkich.